FAQ.

Jest możliwość zamówienia dowolnej spersonalizowanej ilustracji, którą narysuje na podstawie zdjęcia/obrazu od samej głowy przez całe postaci aż po osoby w pełnej scenerii, ogólne historie i krajobrazy. Wszystko ustalane jest indywidualnie według Twoich potrzeb i upodobań.

  • krok 1 – napisz do mnie maila >> rysujpatka@gmail.com << lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy / instagram / Facebook

  • krok 2 – uzupełnij krótki formularz, który wyśle Ci na maila dotyczący Twoich preferencji, prześlij mi zdjęcia osób, scen które mają znaleźć się na ilustracji.

  • krok 3 – przesyłam szkic do akceptacji/ewentualnych zmian

  • krok 4 – przesyłam Ci gotową pracę na maila

Ilustrację dostępne są w dwóch wariantach:

  • forma elektroniczna

W przypadku, gdy zdecydujesz się na ilustrację w formie elektronicznej, otrzymujesz ode mnie drogą mailową plik, przygotowany do druku, w dobrej jakości i w wybranym przez Ciebie formacie. Możesz wydrukować go w dowolnej drukarni i oprawić w wybrany przez Ciebie sposób.

  • forma drukowana

W przypadku decyzji o zamówieniu pracy wraz z wydrukiem – otrzymujesz ilustracje w formie elektronicznej oraz wydrukowaną na płótnie w wybranym formacie. Taki obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie i nie potrzebuje dodatkowej ramy. Płótno zostanie wysłane przeze mnie pocztą kurierską na wskazany przez Ciebie adres.

 

Dostępne są 3 warianty wydruku:

  • 30 x 40 cm (cena: 79 zł)
  • 40 x 50 cm (cena: 99 zł)
  • 50 x 70 cm (cena: 119 zł)

Podane ceny wydruku należy doliczyć do kwoty za wersję elektroniczną Twojej ilustracji.

Wysyłka na terenie polski jest gratis.

Wysyłka poza granice polski wyceniania jest indywidualnie.

Oczywiście. Otrzymasz również plik w wersji elektronicznej, który możesz potem wydrukować ponownie, lub pochwalić się na swoich mediach społecznościowych.

Będzie mi bardzo miło, jeśli mnie oznaczysz 🙂 @_harwati

Czas oczekiwania na wersję elektroniczną to do 2 tygodni, na wersję drukowaną – około miesiąca. Jednak w okresie świąt okolicznościowych, lub w sezonie ślubnym, czas może się delikatnie wydłużyć, dlatego najlepiej nie zwlekać zbyt długo z zamównieniem 🙂

Jeśli wybrałeś wersję elektroniczną to możesz wydrukować swoją pracę tyle razy ile potrzebujesz.

Jeśli wybrałeś pracę z opcją wydruku, opłata za ilustracje jest jednorazowa, płacisz jedynie za wielokrotność wydruku.

Zanim wyślę Ci gotową ilustrację, przesyłam szkic do Twojej akceptacji, w danej chwili jest miejsce na zmiany i poprawki.

Jeśli jednak po otrzymaniu gotowego pliku dalej coś będzie spędzać Ci sen z powiek, również jest możliwość wprowadzenia poprawek, wtedy jednak jest to ustalane indywidualnie w danym projekcie 🙂

Jasne. Jeśli jesteś zainteresowany ilustracją dla swojej firmy, do swojego biznesu napisz do mnie maila na: >> rysujpatka@gmail.com << lub za pomocą formularza na stronie. Chętnie porozmawiam o takim zamówieniu i prześlę swoją ofertę!